| MissKitty16 a întrebat:

Cum pot sa aflu cine mi-a dat cadou cu anonim pe ask?

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Iti spun eu ce vrei sa auzi. Baiatul de care iti place ti-a dat cadoul. Se pare ca si el te place pe tine dar ii este rusine sa recunoasca. Asa-i ca ai vrea sa fie adevarat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate afla usor, de unde si denumirea de anonim. Poti incerca sa faci o fentare, apeland la un admin sa te ajute. Ii zici ca te-a deranjat cineva pe site-ul lor si vrei sa afli cine e, sau macar ce ID are. Administratorii nu te ajuta asa din bunavointa lor, trebuie sa-i convingi ca cineva de pe site a incalcat regulamentul, sigur te gandesti tu la cevawinking

| Mihaella262 a răspuns:

Din cate stiu eu, nu poti afla lucrul asta. Un cadou anonim, ramane anonim. Daca e cineva de alta parere, il/o rog sa ma contrazica, poate ma insel eu.winking