| Din Mine Zboara Doar Fluturi :) a întrebat:

Cum pot sa aflu daca o persoana mi-a dat ignore...sau sta pe invisible(doar pentru mine)? please help me...

Răspuns Câştigător
| Aries90 a răspuns:

Daca ai verificat pe un site de mai sus si iti arata ca e on, desi in lista il vezi off : deschide conversatsia cu pers. respectiva, incarca Doodle`ul si simuleaza trimiterea unui mass. Daca se incarca pagina de desenat, te-a pus pe tine pe invisible. daca nu se incarca si apare totusi ca e in continuare pe mess, ti-a dat ignore.

13 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Www.invisible.ro

si introduci id-ul ei :)
bafta!

| DexTer a răspuns:

Www.ydetector.com
www.yahoo-status.com

site-uri de vazut cine e pe invizibil

| dyna_1486 a răspuns:

Stiam ca daca ti-a dat ignore nu o mai poti suna..si daca e pe invisible doar pentru tine o sa apara avalaible cand ii verifici statusul chiar daca la tine e offline.
sper ca ti-am fost d ajutorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://yahoo-status.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pulso.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.faceboo.im

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu pseudonimele nu se poate afla ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buly_angel_2009

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea inteleg
cum fac sa vad daca am primit igg
ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignore-list.com

| catalinaa a răspuns:

Pai.sunt unele site-uri speciale pentru asta. spre ex site-ul asta http://www.persiangap.com/. si scrii id-ul persoanei caruia vrei sa-l aflii. :)

| mih49 a răspuns:

Asta caut si eu si nu gasesc nici un raspuns... daca afli spune-mi si mie