| babet a întrebat:

Cum pot sa aflu numele unei melodii?

11 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Exista program pe net care il descarci in calculator, pui melodia sa cante iar acel program iti depisteaza numele ei.

| zadog23 a răspuns:

Pai daca iti dauci aminte de vreo faza de vreun vers din melodie
scrii pe google si trebuie sa iti dea sau daca sti si cine canta

| AlexBot a răspuns:

Descarca aplicatia shazam de pe magazin play si porneste melodia sa cante in timp ce aplicatia inregistreaza (trebuie sa ai netu aprins) si iti va da numele melodiei si cine o canta. Funda?

| Shopye a răspuns:

Pai...nu stii nici macar cine o canta? Poti incerca sa scrii pe Google cateva versuri sau ceea ce iti amintesti de la melodia aceea.Eu de obicei asa fac...big grin

| FЯED a răspuns:

Si daca e dubstep, cum dracu scriu, sriiv vruu vruuu? _.

| Skrillex91 a răspuns (pentru FЯED):

rolling on the floor))) Buna asta!

| Ene_Alex_1999 a răspuns:

Salut! Imi puteti spune cum se numeste melodia de l-a minutul 46:35 din acest Vlog? https://www.youtube.com/watch?v=g5vW2IqBPx0

| Rozorea_Eugenia_1983 a răspuns (pentru Ene_Alex_1999):

Falling sun de michael thomson

| marian111_9981 a răspuns:

Https://www.facebook.com/......647590977/
Melodia de la Videoclipul asta Plz