| FloRyX002 a întrebat:

Cum pot sa anuilez BLOCK-UL de pe facebook?//cam dat din greseala unei prietene.

P.S: fUNdA

Răspuns Câştigător
| AcidulatedCookie a răspuns:

Dai in coltu de sus din dreapta la setariile cofidentiale si vezi la persoane si aplicatii blocate.
fUNDA!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mergi la ea si faci aceeasi procedura cand ai blocat-o dai click pe acea optiune si se va debloca.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Nu stiu

| FloRyX002 explică:

Merci

| FloRyX002 explică:

Si dc raspunzi daca ni stii?

| Sh_Cam_Atat_Anuta_1990 a răspuns:

Buna
Pe Facebook,de pe sagetica aceea in coltul drept sus,dai pe setari de cofidentialitate, si apoi pe persoane si aplicatii blocate, si chiar acolo, mpic mai jos scrie manage Blocking, da acolo si mai incolo te descurci

Sper ca ti-am fost de ajutor
happy