| Aniela2777 a întrebat:

Cum pot sa blestem pe cineva? Adica ce cuvinte sa folosesc? Fara caterinca happy [Fundaa.

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Hey,you,tipo. Ce-ți veni?
Vrei să-ți dau o pălărie țuguiată și o salopetă de ploaie să te joci în jurul unui cazan din plastic de-a vrăjitoarea?
De ce să blestemi?
Mai bine înjură-l de toți morții până te liniștești. laughing Trust me, eu așa fac și mă calmez mai repede. Decât să blestemi și-apoi să te trezești cu cine știe ce nenorociri pe cap...oh go on

Fă ce ți-am zis eu. Dar în șoaptă să nu te „bage la pârnaie"! laughing
Baftăă. big grin

5 răspunsuri:
| Amy a răspuns:

Buna! Cum sa blestemi pe cineva? Se intoarce pana la urma la tine blestemul. straight face

| ImHereForYou a răspuns:

Te blestem****(numele)
Iada iada iada
Luara-i faiar****(numele)
iada iada iada

| Ecou a răspuns:

Merg în iad, până-n faţa porţii
E caterincă
Fac caterincă-n faţa morţii
Ca Ivan Turbincă
Caterincă pe tot mixul, cel mai caterincă single
vii-n cer noroc, ce faci Doc?
Fac caterincă.
e doar caterinca

| RockChick a răspuns:

Te blestem(numele)

| PAMparam a răspuns:

Pai nu stiu da vezi ai grija ca cica se intoarce inapoi asa ca mai bine da-i pacetongue