| ozoro21 a întrebat:

Cum pot sa dowloadez jocuri pe iphone va rog explicit pentru ca nu ma pricep deloc la telefoane?

Dati site-uri jocuri telefon.

2 răspunsuri:
| fsorin96 a răspuns:

Din cate stiu eu Iphone utilizeaza android.Astfel tot ceea ce trebuie sa faci este sa te duci la android market, iti faci cont (free) si descarci ce vrei

| Catalin_1945 a răspuns:

Gresit! iPhone utilizeaza propiul sistem de operare care se numeste IOS in primul rand trebui sa iti descarci itunes il gasesti pe www.apple.com dupa cate iti faci un cont si dupa aia descarci ce aplicatii vrei adica alea free daca nu te descurci imi trimiti id-ul pe privat si te ajut eu