| malina_9455 a întrebat:

Cum pot sa fac bani pe miss bimbo? adica nu din jocuri ca iti da numai 50 de credite vreau alta metoda dar care sa iti dea 100 sau 200 de credite daca se poate

8 răspunsuri:
| Spintecatorul a răspuns:

Nu se poate.

| Anto97 a răspuns:

Iti iei un job sau iti cauti un iubit.pe masura ce avansezi in nivel vei gasi joburi din ce in ce mai bune si iubiti din ce in ce mai bogati, deci vei primi mai multi bani pe zi.mai exista si optiunea sa te duci la banca si sa dai un sms si sa iti dea bani pe joc.

| antonia12 a răspuns:

Prin confruntari pe bani, de la prieten, de la job si prin sms
p. s. eu ma joc pe ma bimbo, versiunea franceza ca e mult mai complex, chiar acum 2 zile s-a construit ceva nou, iar in fiecare saptamana apar haine noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce malina prostalina nai multe credite cacacoaso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.nu cred ca se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din dueluri si challenge-uri happy
Le trimiti celor care au mai putina atitudine decat tine.si pariezi pe o anumita suma de bani happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ca nici eu nu stiu crying

| xMUFFIN a răspuns:

Mda...si eu am jucat miss bimbo dar e groaznic de plictisitor pentru ca trebuie sa astepti foarte mult pentru ca nu exista o alta sursa de credit... sfatul meu :JOACA OURWORLD e super distractiv.
sper ca te-am ajutat paa :-H