| Sexy_7804 a întrebat:

Cum pot sa fac captura de ecran de pe laptop? pls dauu FUNDA :*:*

Răspuns Câştigător
| pufosheniaaa a răspuns:

Pai poti folosi un program spre exemplu light screen e foarte bun poti face poza pe ecran pe o zona e foarte bun

2 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Pentru a face o captură de ecran, poți folosi butonul din dreapta-sus a tastaturii PrtScr. După, deschizi Paint-ul și apeși Ctrl+C, după Ctrl+V. Imaginea iți va arăta poza pe care ai facut-o ecranului tău cu ferestrele care le aveai deschise in momentul respectiv.

| albonifiras06 a răspuns:

Dam alow la Adobe flas player pe mozila firefox si se aprinde camera de la laptop