| angel_2962 a întrebat:

Cum pot sa fac sa imi apara pe Facebook butonul de Fallow ( Urmareste ) pe profilul meu? happy

2 răspunsuri:
| Blablabla0012 a răspuns:

Trebuie sa ai o anumita varsta, 18 ani. O data ce tiai setat pe Facebook 18 ani intri la setari iti activezi fallow si gata lumea te poate urmari. O sa iti apara in dreapta langa add friend si fallow. Daca cineva iti trimite o cerere de prietenie si o respingi acea persoana o sa intre automat la fallow.

| snzpaul a răspuns:

Trebuie să ai vârsta peste 18+, iar apoi să activezi butonul de follow.