| Petrica1337 a întrebat:

Cum fac sa imi apara butonul "Urmareste" pe profilul meu de pe facebook?
P.S: dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| AnimatedSignature a răspuns:

Https://www.facebook.com/settings?tab=followers

Afli tu de acolo cum sa-l activezi: Dar trebuie sa ai varsta pe facebook 18+.

1 răspuns:
| PascuPetre a răspuns:

Pai de obicei eu tin sageata pe nume si imi apare sa dau like sa urmaresc si inca ceva, in caz ca nu iti arata intra pe profilul cui vrei sa il urmaresti si dai Like iar apoi dai refresh la pagina si iti apare sau dai click pe "Apreciat" iar acolo iti apar mai multe variante si te uiti sa vezi daca iti apare "Urmareste"...normal asa fac eu dar tot timpul fac cum am zis prima data si imi merge big grin