| sexygurl97 a întrebat:

Cum pot sa fac sa vorbesc cu accent rusesc? Imi place atat de mult. Dupa ce am vazut filmul "Orfana", pur si simplu sunt obsedata de accentul lui Esther. Cum as putea sa am acest accent, macar cand vorbesc engleza. (As prefera sa am accentul chiar si atunci cand vorbesc in romana -si franceza.). Funda + vot cui ma ajuta cel mai mult.

1 răspuns:
| andreyutzha a răspuns:

Hmmm...nu prea o sa reusesti deoarece fiecare tara e cu accentul lui.Cred ca ai vazut si tu cand vin unii straini la noi in Romania ma refer la cei care stiu romaneste, oricat de bine ar sti tot accentul lor au.Asa si tu daca ai invata ruseste la perfectie poate putin cat de cat ai reusi sa ai accentul lor dar iti trebuie ceva de lucru.incearca sa te mai uiti la videoclipuri\filme etc in care vorbeste ruseste si incearca sa pronunti ca ei.
Mult noroc!:*