| assus a întrebat:

Cum pot sa fack un windows bootabil pe stick?

2 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Eu nu prea iti recomand sa folosesti metoda asta, reduci ciclul de viata al unui stick foarte mult. E utila aceasta metoda doar in cazul netbook-urilor care n-au unitate CD/DVD-RW. In rest strici stick-ul:P.

dar citesti si tu pe forum
http://forum.softpedia.com/index.php?showtopic=219017

| costyvas a răspuns:

Daca ai widows'ul boot'abil, il copiezi pe stick si cand pornesti sistemul, alegi din BIOS sa booteze de pe third device party(sau orice altceva decat HDD, FDD sau Optical Drive) happy. Spor, Costi!