| TheOne19 a întrebat:

Cum pot sa fiu din nou mai mult decat cel mai bun prieten cu o fata? Ne intelegeam perfect si eram cei mai buni prieteni. Dupa am inceput sa ne iubim...Si eu ii ziceam si ea imi spunea ca ma iubeste.Au urmat cateva chestii si mi-a zis ca m-am purtat aiurea si sa ramanem doar prieteni.Acum ea se intalneste cu un baiat(zice ca mai mult din plictiseala da cred ca a inceput sa-l placa) si tot vorbeste prin sms cu el.El e mai mare iar eu si ea suntem in aceeasi clasa.Ce credeti mai merita sa o iubesc? Funda celui care imi spune cum sa o fac sa ma iubeasca din nou.Noi acum vorbim prin sms si nu stiu cum sa ma comport ce sa fac

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sunteti prieteni si normal ca ti-a zis asa ca sta din plictiseala cu baiatul ala ca, sa nu te superi, eu zic ca daca o iubesti sa lupti in fiecare zi pentru ea si sa-i dovedesti ca o iubesti

Răspuns utilizator avertizat