| Xanna a întrebat:

Cum pot sa fiu serios cand ceilalti rad? care e secretu?

6 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Teoretic, nu e nici nu secret. Te inveti singur, ca nu are cine, sa iti stapanesti propriile emotii, trairi, sentimente. Dar nu vad de ce ar fi o problema in a fi serios cand in jurul tau e veselie, atentia nu o atragi.Sunt momente in care se cere sa fii serios si momente cand sa razi, sa te bucuri.

| Danny a răspuns:

Musca-ti buza sau strange din pumni, si afiseaza un zambet ironic big grin

| oz a răspuns:

Simplu.Autocontrol.

| DamnedShadow a răspuns:

Sa ai dopuri in urechi.

| igor4ok a răspuns:

Gindeste-te ca se rid de tine cjiar functioneaza iti face o parere auper descpre cei ce te inconjoara :crazy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul tine de tine si de cat de mult stii sa iti impui asta si sa te controlezi. De cat de bine stai la capitolul autodeterminare. Acum ceva timp faceam un joc cu prietenii in care toti radeam si cand zicea cineva stop deodata deveneam seriosi. Era foarte amuzant sa vezi cum apare si dispare brusc zambetul de pe fetele noastre.