| RoxyGrG a întrebat:

Cum pot sa formatez memoria telefonului(Nokia c5-03) imi spune ca memoria este full si nu am idee de unde il pot formatahee hee scuze de categoriebig grin
mersi frumos de raspunsuri >big grin

3 răspunsuri:
| razvi99 a răspuns:

Am si eu un tel asa te duci in cautare fisiere propri api in alteleapoi in aplicati iar apoi in manager fisiere optiuni sau ceva si te descurci tu fuunda te rog

| razvi99 a răspuns:

Cautare fisiere propri apoi altele apoi aplicati apoi manager fisiere optiuni sau ceva te descurci funda plz

| razvi99 a răspuns:

Cautare fisiere propri apoi altele apoi aplicati apoi manager fisiere optiuni sau ceva te descurci