| lucy1234 a întrebat:

Cum pot sa gasesc o persoana pe facebook caruia nu-i stiu emailul?

3 răspunsuri:
| rocky_2741 a răspuns:

De obicei majoritatea userilor de facebook isi pun numele intreg (nume si prenume) si scrii numele sau intreg in bara de sus de cautare. In cazul in care nu sti numele sau intreg cautal printre prietenii tai comuni cu el in lista de prieteni( dai clik pe profilul unui prieten gasesti acolo o fereasta unde scrie prieteni dai clik pe ea si il cauti acolo).

| spiceontheparty a răspuns:

Da

| Ghita_Ionel_1975 a răspuns:

Cum pot sa gasesc o fata din slatina care mi-a fost sotie acu 13 ani pe numele de fata nadin nina are 34 ani