| marya a întrebat:

Cum pot sa gasesc o persoana pe facebook daca ii stiu adresa de messinger?

Răspuns Câştigător
| StopTheWar a răspuns:

Daca ii stii numele de familie si prenumele.si daca are cont pe FaceBook.sau pur si simplu ii zici:Imi dai contul tau de FaceBook:-J?

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Pai scrie pagima de email si da cautate de obicei majoritatea au si pe hi5 facebook netog etc incearca sau mai asteapta rasp. ok

| niknip a răspuns:

Chiar pe mijlocul pg. de pornire a facebookului e locul de cautare, introdu acolo numele prenumele sau idul.Bafta!