| Oana4340 a întrebat:

Cum pot sa i-au o fotografie de pe hi5?
Am şters din greseală o poză din computer şi este pe hi5.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

In Mozilla te duci la poza clik dreapta si ''salveaza legatura ca''! vezi ca in download s-a descarcat un dosar in care sunt mai multe poze si emoticoane...etc, acolo se afla si poza ta! O scoti din dosar pri copy/paste si dosarul il arunci! BY!

3 răspunsuri:
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Iti explic cel imi simplu.
Deschizi hi5-ul. (la poza care o vrei. ) Dupa deschizi photoscape. Dupa "Screen Capture" (dai clik si iti va aparea ceva. )
Deschizi dupa pagina de hi5 la poza aia, dupa dai clik la "Capture Region" si "dai pe marginea pozei" sa o copiibig grin"
Dupa poza iti apare in Editor (Photoscape), si ca sa mearga salvata, ii pui tu rama aia subtire care nu prea se cunoaste.
Si dupa o salvezi.
Sper ca ai inteles. Bafta >big grin

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Pai dai CTRL+S iti va aparea 2 foldere deschzi folderul ala galben si iei doar poza dorit ca e mare[apoi stergi folderele] sau cu Photoscape. Dai la Screen Capture si dai a treiahappy

Sper ca ti-am fost de ajutorlove struck

Fuunda?batting eyelasheslove struck

Pa, pa pup:*

| iChaz a răspuns:

Simplu: apesi tasta PrtSc de pe tastatura, deschizi Paint si apesi tasta Ctrl, tii apasat si imediat apesi tasta V. Dupa aceea nu ramane decat sa dai save. happy