| PatryRox a întrebat:

Cum pot sa imi aflu emailul meu pe lady popular? dau funda. deci am un cont pe lady popular si vreau sa imi schimb emailul deoarece cineva a intrat si mi-a umblat pe acolo, dar nu mai stiu emailul... si nu il pot schimba big grin care ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Lovξ a răspuns:

Pai automat emailul tau este un id care are @yahoo.com, dupa.ex:mihy. draguta@yahoo.comoh go on si ca sa il schimbi dai la obtiunie[sus in dreapta] apoi la schimba emailul, si o sa vezi k acolo sunt 2 spati. 1)Email-ul vechi, iar aici scrii mail-ul tau si 2)Email-ul nou, si aici scrii noul tau mail, dar ai grija sa ai un id cu numele meilului ca sa poata mergewinking... sper ca te-am ajuat:X:*:*:* succeslove struck

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorsi varamea are 20 de iduri...nu stiu ce va trebuiesc atatea

| AIPS a răspuns:

Am o intrebare:daca mi-a schimbat cineva parola cum sa o aflu vreau un raspuns urgentttttttt!