| inevitable a întrebat:

Vreau sa'mi schimb emailul pe lady popular, dar l'am uitat pe celalalt vechi, cum sa'l aflu? help me pls

5 răspunsuri:
| icemanvlad a răspuns:

Idul tau de mess plus @yahoo.com

| Pufoshenia a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatiesad

| sarah15 a răspuns:

Intri pe profilul tau si uite-te sus in dreapta unde scrie „FAQ" si dai click pe el si iti apare :„Forum; Ajutor; Feedback" Si tu dai click pe „Feedback".Iti va aparea „Bilet feedback", iar tu va trebui sa dai click pe „Tichet nou".Vei deschide un tichet la care vei completa astfel:*Subiect:„Vreau sa-mi schimb emailul";*Despre:„Altul";*Intrebare:"As vrea sa-mi schimb emailul, dar din pacate nu pot pentru ca nu mi-l mai amintesc pe cel vechi.Cum imi pot recapata emailul cel vechi, ma puteti ajuta?" Si dupa ce completezi asta vei da click pe „Trimite". Acest mesaj va fi trimis catre admistrator si in scurt timp vei primi raspunsul cu emailul tau vechi, acest raspuns il vei gasi tot dand click pe „FAQ" si intrand pe intrebarea ta.

| Criss18_9479 a răspuns:

Mereu ai vrut sa castigi bani din confortul casei fara prea multa munca ? Iata un mod simplu de a castiga bani . Pentru cateva ore pe zi poti castiga 75-100 $ / zi. Nu e o inselatorie, nu trebuie sa sponsorizezi la inceput ci doar sa ai perseverenta. Trimite un e-mail la criss.inna18@gmail.com cu titlul " Loc de munca " si vei primi imediat restul detaliilor.Merita sa incerci,pana la urma nu ai nimic de pierdut. Succes."

| georgetodireanuvalentin a răspuns:

Si eu as vrea