| wanda a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul sa stea mai cret fara bigudiuri?

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Il impletesti seara sau http://www.youtube.com/watch?v=w74e5aXrFs4

6 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Iti dai cu spumalove struck
eu asa fac:p

| federerdinamo a răspuns:

Dupa ce iti faci baie fa-ti coada impletita cand inca mai ai putin parul umed.si eu mai fac uneori asa si de dimineata ma trezesc cu el cret...chiar daca nu tine multbig grin

| Bubbles a răspuns:

Poti sa ti-l faci in spic sau impletit si sa dormi cu el noaptea si apoi dimineata il desprinzi sau poti sa te duci la coafor sa ti-l faci...

| Adelyna_3827 a răspuns:

Poi poti sa-l faci spic si sa stai mult cu el(ps:asta a mers si la minewinking ) sau dupa baie ti-l stergi foarteeeeeeeee bine cu prosopul si ti-l prinzi intr-u n fel de coada worried! Whatever

| SheIsCrazy a răspuns:

Cea mai rapida metoda pentru a ti se increti parul este atunci cand il ai ud (eventual dupa ce te speli pe cap) sa-ti faci multe cozi impletite si eventual sa-ti dai si ca fixativ, si abia dupa sa-l usuci ca fehonul. dupa ce ti se usuca bine de tot, iti poti desface cozile (sau daca vrei, poti sa le lasi peste noapte) si iti va fi parul cret. sper ca ti-am fost de ajutor :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am impartit parul in mai multe suvite dupa ce l-am spalat si le-am sucit pe rand dupa care le-am prins de cap cu agrafe cand sa uscat complet l-am desfacut si l-am facut cu putina ceara si a dat rezultate bune ba chiar lumea credea ca este facut cu ondulatorul!