| Negoita_Marina_2000 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac parul cret FARA ondulator si fara bigudiuri?

Răspuns Câştigător
| Henriette1165 a răspuns:

Poti sa il impletesti in multe codite dupa ce iti faci baie si este putin umed si iese foarte frumos si daca vrei sa iasa cu cat mai mult volum, fa cat de multe codite doresti... Sper ca ti-am fost de ajutor...pwp papa

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu o soseta:
http://www.youtube.com/watch?v=oQNhgbz6lRc&feature=kp

| Alissa11 a răspuns:

Cu ziare, iti invarti parul pe ziare...

| happy31animation a răspuns:

Il impletesti si dormi cu el prins.

| Xulescu006 a răspuns:

Eu folosesc metode mai neobisnuite: de exemplu cu sosete si hartie igienica. poti sa te interesezi, garantez ca functioneaza. Funda?

| BeccaBoo a răspuns:

Cu o soseta cu care iti faci un coc sau cu codite impletite, daca vrei sa fie mai ondulat iti poti face mai multe codite in jur de 8-10

| frysculitza a răspuns:

Cu placa se pot face bucle, poti cauta videoclipuri pe youtube. poti, de asemenea, sa-l strangi in mici "cocuri" cat e umed, sa-l usuci asa, iar apoi ai niste bucle naturale.

| Panda10Unicorn a răspuns:

Cu impletituri subtiri si multe in cap pe parul ud happy