| McLISTO a întrebat:

Cum pot sa imi fac prieteni de iesit afara si de vorbit cu ei in 2021?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La scoala, dintre colegi sau acasa, dintre vecini.
Ii inviti afara sa va jucati, sau sa va plimbati ci biciletele, rolele sau faceti un fotbal.

| McLISTO explică (pentru Violleta2022):

Nici nu merg la scoala.

| PsihologDanielBotezan a răspuns (pentru McLISTO):

Rude de familie, ai? happy

| McLISTO explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Dap dar nu sunt de varsta mea

| Violleta2022 a răspuns:

Atentie, psihologdanilebotezan nu este psiholog ci taximetrist. sfaturile lui nu sunt profesionale!

| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Sfatul meu psihologic e să îți găsești un cerc de prieteni, care au ceva în comun cu tine, spre exemplu eu mi-am făcut prieteni la biserică.winking Astfel voi, având același sentiment de apartenență și de integritate, creați o legătură foarte puternică, legați o prietenie. happy Dacă ai altfel de preferințe, caută pe Facebook! big grin Sau la școală! Mult succes! Funda? big grin

| McLISTO explică (pentru PsihologDanielBotezan):

Eu nu cred in biserica.