| Lorena789456 a întrebat:

Cum pot sa impresionez un baiat? Eu sunt in clasa a 7a el a 9a... Funda

2 răspunsuri:
| AnaMaria2719 a răspuns:

Nu prea ai cum, baietii mai mari nu vor fete mai mici, vor fete si mai mari. Incearca sa vezi daca te simpatizeaza sau macar a observat ca vrei sa-l impresionezi, oricum fii tu insuti si gaseste mai bine un baiat de varsta ta.

| isaiaopt43 a răspuns:

Daca ai numai 13 ani, fi sigura ca il impresionezi si atunci cand nu vrei!
De exemplu prin lipsa de cultura si lipsa de experienta de viata, ca sa nu o numesc altfel!
Ai rabdare sa mai cresti!