| skizz0 a întrebat:

Cum pot sa invat la mate daca nu inteleg nimic din ce explica profa...

3 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Daca nu faci meditatii ar putea sa te ajute o colega adica sa stai mai mult la ea si sa va faceti temele ...eu nu fac meditatie la nimic de exemplu dar la mate sincer chiar sunt bata imi fac temele in clasa in schimb laughing am incercat sa invat singura da daca nu-ti arata cineva e groaznic

| FataVerde a răspuns:

Vorbeste cu profesoara si spune-i sa iti mai explice inca o data, citeste cu atentie ceea ce ti-a predat sau daca nici asa nu se rezolva, i-a meditatii. Pe curand!

| victoria34521 a răspuns:

laughing acelasi tip de problema il aveam si eu
dar stii ce am facut? am luat meditatii (oricum nu mai stiu cum o chema pe profa)
si a mers de minune acum inteleg mate de minune

fundabig grin