| Mdiidn a întrebat:

Cum pot sa invat repede si corect 2 pagini(A4) de azi pe maine, la geografie despre America ( relieful si hidrografia ). Dau fundita cine imi spune un mod de invatare foarte bun, sunt dispusa sa incerc toate care imi spuneti. Cat mai repede raspunsul.Am doar ce e important pe foaie dar e fffoarte greu sa invat atata de mult...

3 răspunsuri:
| Mdiidn explică:

Fara detalii e.

| madalina188w a răspuns:

Iti recomnd sa inveti undeva unde e liniste, unde te simti bine si acolo poti cel mai bine sa inveti@! ai noroc ca va da numai 2 pagini mie imi da 4.deci daca mai vrei trimite-mi un mesaj si iti voi mai spune

| madalina188w a răspuns:

Funda!