| fairy13 a întrebat:

Cum pot sa -l parasesc daca ma iubeste si nu-mi doresc sa sufere?

2 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Ii explici ca ai nevoie de o pauza, relatia voastra are nevoie de o pauza, si ii spui ca iti pare rau pentru cele intamplate, ca trebuie sa te mai gandesti daca e bine sau nu sa mai fii cu el happy

Bafta>big grin

| LussyBubu a răspuns:

Spune'i ca relatia voastra ar trebui sa i'a o pauza mai lunga, timp in care sa va ganditi amandoi la ce vreti sa faceti...
Apoi ii spui pur si simplu ca ai vrea ca relatia voastra sa i'a sfarsit si ca nu mai simiti nimic pentru el si ca ai vrea sa fiti in continuare "prieteni"... Poate merge.Succes!