| babyangel a întrebat:

Cum pot sa las comm colorat pe hi5?

help me.

15 răspunsuri:
| Ceva ciudat. a răspuns:

Sau mai usor...big grin... inainte de comentariul dorit scrii

de ex

draguta poza.
:d

sper sa-ti fie de ajutorhappy

| Lalala_1767 a răspuns:

De exemplu daca vrei sa zici : draguta poza ca sa scrii colorat faci legat, mai ingrosat, inclinat, si subliniat dar nu uita.trebuie puse inainte de comentariu.

| Lalala_1767 a răspuns:

< font color = aici scrii culoarea care o vrei. de exemplu blue [albastru] >

| taylor a răspuns:

Http://www.pimp-my-profile.com/htmledit/

scrii textul, il editezi(font, colour, font type), dai click pe "generate html", copiezi codul in rubrica unde scrii commenturi, si gata:D daca ai ceva nelamuriri, scrie-mi;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe www.useful.ro.acolo gasesi emoticoane pentru hi5 si scris colorat! avatare pentru messenger, etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey. ajutati`ma si pe mine straight face cum sa imi pun la sectiunea about me.cu emoticons.straight face pls.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi uite. poti sa faci si asa: scrii: ce vrei tu sa scrii si apoi iar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum pot sa las comm colorat pe hi5?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| cosmina_8603 a răspuns:

Aici scrii mareee. unde scrie aici scrii maree.stergi si scrii textul dorit. dar unde scrie =red. poti pune blu sau oricare alta culoare... funda?