| yoo_6578 a întrebat:

Cum pot sa ma fac reprezentant avon eu am 13 ani dar vreau sa fac pe numele lui mami...si sa ma ocup eu de restul? help
fundita

3 răspunsuri:
| cristian_1115 a răspuns:

Nu o sa poti fiindca platile de facturi catre avon se fac prin banca, iar pachetele primite se elibereaza doar la semnatura. Numai daca se ocupa mama de comenzi si plati iar tu sa faci distributia.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

0726388398 timite-mi un sms si te lamuresc eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.sigur ca poti. daca si mama ta este de acord este ok. uite da add la : vyvy_lory@yahoo.com si vorbim mai multe acolo.sau suna la nr 0757792448