| i.love.me a întrebat:

Cum pot sa ma ma costumez de halloween? anul trecut am fost zombie acum c pot sa fiu? dar nu fantoma sau...nu stiu

28 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cateva ideibig grin :
-Peter Pan
-Harry Poter
-Zeul Toamnei
-Dracula
-Inger/Demon
-Vrajitor
-Alibinutzabig grinbig grinbig grin
-copac
-indian
-Basescu etc.rolling on the floor

| Antrax a răspuns:

Emo, Punk, Roker asa cu o tana de machiaj si gel in cap
sau cowboy, marinar, tocilar (cu ochelari din fund de borcan)
ceva smecheras sau sau vampir cu lentile de contact cum is aia de la twilight
om de afaceri cu costum, cravata, papion sau mumie te invelesti cu hartie igenica cel mai simplu

| JoJo a răspuns:

Pai daca tot e toamna dc nu te imbraci in "Doamna Toamna"? (numai ca nu stiu daca esti fata sau baiat...in caz invers in "Domnul Toamna"hee hee )
Il poti improviza si u...niste frunze etc te descurci uhappy

| Crisu_8081 a răspuns:

Dracusor...decat alte costume...este mai usor sa-ti gasesti niste coarne.

| alecsasweet a răspuns:

Pai eu anul' trecut am fost catwoman... adica mi-am luat niste colanti negri, o bluza stramta tot neagra, niste manusi fara degete, o coada, o coronita cu urechi de pisica si un papion si poti sa iti iei niste pantofi cu toc daca vrei sa o imiti mai tare pe catwoman big grin sper ca te'am ajutat [eventual te pictezi pe fata si iti faci niste mustati]

| tweety_8071 a răspuns:

Capra baltatalaughing

| CevaNormal a răspuns:

Uite ma uit la poza ta de avatar mi-a venit cea mai geniala idee laughing, costumeaza-te si tu ca acest personaj din desene animate, pune-ti o masca fix ca face-ul acestuiawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halloween-ul este reprezentat de monstrii, fantome, vrajitoare, varcolaci. Trebuie sa te imbraci mai scarry. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să-ți spun eu ce am fost data trecută? Nicolae Guță. S-au speriat toți că mi-am pus mustața invers...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zombie? Pirat, Paianjen, Scorpion, Dar tot skelet e mai fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emo kids imbinat cu panker nebun si tayeturi si etc nici eu nu tyu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ...vrajitoare...vampir...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Emowinking cel mai mf.makiazate ca negruu sh ia-ti o lama laughing xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa te costumezi in mircea geoana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... poti sa fii o pisica sau o vrajitoare...nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te imbraci in rocker... dar misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrajotoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dracusor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pot sa fiu ingeras?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ai zice de varcolac?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa te costumezi in nicolae guta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu...si eu am fost anul trecut zombie.

Răspuns utilizator avertizat
| DakotaXOXO a răspuns:

Dechizeaza-te in Wednesday: http://www.buycostumes.com/......etail.aspx
Crede-ma e cel mai tare costum si nu e greu de realizat.Succes!

| 0123456789 a răspuns:

Poti fii ca mine: o rochie rosie putin taiata jos, niste pantofi cu toc negri/rosii, machiata cu negru si rosu, niste lacrimi negre, coarne, si ciufulitabig grinbig grin

| 619 a răspuns:

Costumeazate in varcolac, vampir sau strigoi.

| 619 a răspuns:

Costumeazate in monstru, schelet, strigoi, varcolac sau diavol