| iasminutza14 a întrebat:

Cum pot sa ma transfer in clasa a 12 la sfarsitul primului semestru la o alta scoala daca ma mut din oras neaparat? este posibil? si ce trebuie facut?

1 răspuns:
| victorrdg a răspuns:

Procedezi cum a spus bubu mai sus dar trebuie neaparat s ai situatzia semestrului incheiata, te poti muta daca ai corigentza dar nu te poti muta daca ai medie ne incheiata(stupida chestia dar din pacate adevarata, traim in Romania ...si asta ne ocupa tot timpullaughing