| ingeras_1852 a întrebat:

Cum pot sa-mi dezinstalez mess-ul? dau funditahappy

7 răspunsuri:
| lavynika a răspuns:

Control panel-add or removes programs si il dezinstalezi.

| Petronela a răspuns:

Intra in start la control panel apoi dai click pe add or remove programs si il dezinstalezi si apoi poti dowloada altul.

| Catta a răspuns:

Simplu, downloadezi altul.

Ai aici link de download: http://messenger.yahoo.com/win/

| Ale_8242 a răspuns:

Intri în Control Panel, dai la Add or remove programs, cauţi Yahoo Messenger şi dai remove.

| Pumpkin_3521 a răspuns:

Mergi in Control Panel din C si intri in add/remove programs
iar acolo ai o lista mare cu toate programele instalate in calculator.
alegi de acolo Yahoo messenger si ii dai remove.
succes!

| adryanb27 a răspuns:

Start-control panel-add or remove programs!

| Kretu01 a răspuns:

Pai cel mai bine ca sa se stearga complet : intri in bara de Start, apoi cauti Control Panel, apoi Add or Remove Programms si il cauti pe acolo si dai uninstall. E simplu, bafta!