| georgiana_5779 a întrebat:

Cum pot sa-mi maresc buzele in photoscape? se poate face? daca nu, se face numai in photoshop?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Lasa-le naturale! nu trebuie marite, ai buzele perfecte!

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ms pentru funda

| κλάους a răspuns:

Pai in photoscape se pot pune doar iconite, fonturi+Scris+culoare, rame de tot felul si cateva chesti dar nu se pot edita pozele. Incearca photoshop mai binewinking

| Mirciuuuuuuuu a răspuns:

In PhotoScape nu se poate dar in Photoshop sau altul de genu se poate. Da-i un search pe youtube "marire buze in photoshop" sau scrii in engleza si o sa gasesti un tutorial folositor.
Baftawinking

| Lavinia_6306 a răspuns:

In photoinstrument
le poti mari, micsora ce vrei tubig grinwinking