| Ana-Maria94 a întrebat:

Cum pot sa-mi pun filmulete de pe youtube pe contul meu de pe youtube? va rog ajutati-ma mai detaliat daca se poate.

Răspuns Câştigător
| Katiee^^ a răspuns:

In stanga sus UPLOAD -> Upload video -> Il alegi din pc-ul tau happy
Si dupa aceea completezi acolo numele, descrierea.
Succes happy!

3 răspunsuri:
| Katiee^^ a răspuns:

Aaaa. acum inteleg intrebarea si eu. Scuze, nu am citit-o cu atentie. Vrei sa spui cum sa-ti apara pe channel. Pai iti apar daca le adaugi in lista de melodii preferate sau daca sunt uploadate de tine. Sper ca ma intelegi happy.
Succes!

| NthtoShare a răspuns:

Nu inteleg intrebarea... Vrei sa pui ''filmuletele'' pe care le-ai uploadat deja pe account-ul tau, pe acelasi account?
Poate ar fi bine sa reformulezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe youtube nu se poate pune filmulete