| Adeeeeeee a întrebat:

Cum pot sa-mi pun o poză de pe google imagini la id? Cum imi fac un folder cu aceste poze? Funda+vot!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra pe google imagini descarci poza (click dreapta pe ea si download) si apoi o incarci pe messenger, daca asta inseamna ID.

Pentru folder intra in My computer ->Download ->aici da click dreapta pe un loc liber si te duci cu mouseul pe New->aici alegi Folder. Toate pozele care le descarci le tragi cu mouse-ul in acel folder.