| ralucaizabela12 a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb numele pe facebook
exemplu
ma cheama Sorina Balta si vreau sa schimb in Iasminutza >Dragutza?

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Iasminutza >Dragutza? \happy Mai bine nu il mai schimbi

| Emma112 a răspuns:

Deci: intri pe facebook, dai la setarile contului apoi unde scrie numele mai indreapta scrie "editeaza"; dai acolo si scrii numele dorit, dupa care dai "salveaza modificarile".
Funda? :*

| burangabriela a răspuns:

Urmeaza pasi astia: -dai la bara ce iti apare de langa unde scrie numele tau, acasa; -dai unde scrie setarile contului; -si dai unde scrie Nume...cam atata...

| ClaudiaAdela a răspuns:

Intra la bara de sus albastra la setarile contului.si dai la nume utilizator.acolo poti sal schimbi.succes.