| andra121 a întrebat:

Cum pot sa-mi schimb parola de la Yahoo Mesenger? Am cautat tutoriale pe youtube dar cand intram nu imi aparea la fel ca in tutorial. Cine imi poate spune si mie? Urgent!

Răspuns Câştigător
| ZappaLicci a răspuns:

Buna deci. o sa-ti explic, si o sa-ti si arat cum ok fii atenta:x Dai la messenger--> My account info -->si iti apare o pagina/fereasta acolo te loghezi cu id`ul si parola curenta care o ai.:) dupa care.Cautzi acolo change your password. --> Dai click si comepletezi acolo.:D sau daca nu uite aici http://www.youtube.com/watch?v=JdMQc-TvJw4 http://www.youtube.com/watch?v=kvlceitKr0E sper ca te-am ajutat fundita:o3!:x bb

3 răspunsuri:
| Cassie13 a răspuns:

Pai la messenger ai barele alea sus.Dai acolo la Messenger, My account Infosi de acolo te duce pe site.Te intrebe parola pe care o ai acum si te roaga sa introduci de 2 ori noua parola.Atat.Funda?puppy dog eyes

| SweetHeartAlly a răspuns:

Ia id meu alice. sweet51 si iti zic eu

| ZappaLicci a răspuns:

Multumesc