| BillK1 a întrebat:

Cum pot sa obtin mai multe diamante la jocul Lady Popular? :-x
Raspundeti`mi repede va rog frumos :-x

5 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Deci sunt mai multe modalitati:
-la 100 de zile primesti 200 diamante
-La Mistery tot asa primesti diamante. Dar poti sa si cuumperi(este cel imi rapid mod)

| Lora a răspuns:

Le primesti cand implinesti 100 de zile de cat joci acel joc

| ZoZoHeart a răspuns:

Sal!
Trebuie sa trimiti un SMS sau sa iti incerci norocul in Mystery Butique si poate castigi un diamnat.
Sper ca te-am ajutat!
P. S: La 100 de zile de joc primesti 2000 de puncte si 200 de diamante. (din propria-mi experienta)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la 100 de zile primesti 200 de diamante si 2000 de puncte, dar poti sa si le cumperi(dar iti sugerez sa no faci ca le platesti cu bani reali), sau poti sa te duci in mol la Mystery Butiqe si poate castigi ceva diamantelaughingfunditathinking

| iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Draga mea poti castiga doar muncind si sa ai norocul la tine.