| Stf012 a întrebat:

Cum pot sa scap si eu de vreo 5 kg intr-un timp scurt?
Stiti vreo metoda 'minune'?big grin (URGENT!)
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Jolieღ a răspuns:

Poti sa bei 3-4 pahare de apa, seara si dimineata.Chiar daca te vei duce de la toaleta, nu poti sa elimini doar apalaughing, deci o sa elimini si substante nefolositoare rezulta ca vei slabi! Funda?

3 răspunsuri:
| HappyYoyo a răspuns:

Bei dimineata pe stomacu gol ceai de ghimbir: 2-3 feliute puse in 2 căni de apă, le fierbi până rămâne 1 cană apoi o bei toată. happy unii il preferă rece.

| roxaa15 a răspuns:

Manaca multe salate, piept de pui la gratar, iaurturi degresate, peste, fructe si legume multa apa, nimic ce contine zahar si cat de mult sport poti

| DiaDiana9988 a răspuns:

Pai, cu mult sport si o dieta echilibrata poti slabi mai mult de 5 kg intr-un timp scurt. Eu am reusit.