| tiberiu31 a întrebat:

Cum pot sa setez la mess sa scriu ca stiloul de ex: acum scriu cu Arial inainte aveam Comic sans MS si vreau sa scriu ca stiloul de mana...sad acu 2 zile am gasit dar dupa am schimbat windowsu si nu mai e acolosadplease help meee dau funda:* sad

Răspuns Câştigător
| TheVampireDiaries a răspuns:

Segoe print sau segoe script sunt alea cu stiloul

5 răspunsuri:
| TheVampireDiaries a răspuns:

Pai in lista aia de scrisuri jos, nu le ai?

| TheVampireDiaries a răspuns:

Naspa! atunci nu stiu ce poti face

| tiberiu31 explică:

Si cum le bag in mess.ca nu le am acolo le-am luat dp. net?

| Mustachεs a răspuns:

Pooi... dacă nu le ai nu ştiu cum să le bagi, dar dacă le aveai şi vroiai să scrii cu ele mereu, adică să nu mai stai să le setezi p`acoloo, etc. Trebuie să dai sus acolo la mess şi dai acolo la Messenger, apoi Preferinţe.şi pe urmă la Aspect pe modificare fonturi & culori şi cauţi acolo ce vrei, pui o culoare şi gata. Şi ţine mai mult timp :d. Pe urmă dacă vrei să schimbi tot aşawinking Baftă! b-)