| jojobg a întrebat:

Cum pot sa slabesc rapid?happy Renuntand din start la diete complicate, pilule de slabit sau exercitii fizice extreme. O metoda rapida si sigura. dau fundahappy

7 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Pai pilulele colon help sunt bune si poti sa faci mai multe abdomene

| Adrian_5136 a răspuns:

Sunt in farmaci niste pastile care te ajuta sa slabesti destul de mult intr-un termen foarte scurt.
Dar nu stiu cat ii de sanatos tot mai sanatos ii regim si sport.

| Aleeee95 a răspuns:

Cred că ar trebui să renunţi la dulciurii şi să mergi cât mai mult pe jos, cu bicicletă sau când faci curat în casa puneţi muzică şi scările mai pot ajuta!hee hee

| Alternosferatul a răspuns:

Buna! Anul trecut am avut o perioada mai grea(am avut multe olimpiade) si stateam mult pe scaun si mancam multa ciocolata. Am facut celulita si m-am ingrasat ceva. Dar am slabit, iar cand am slabit a disparut si celulita. Fa sport de 2 ori pe saptamana. De ex. eu am facut basket. Tu fiind fata poti sa faci handbal. Sau daca nu, alearga.
Sper ca te-am ajutat.
P.S: Si nu manca mult seara, de preferinta deloc dupa ora, eventual salata.

| streetspirit a răspuns:

Intr-o mare masura depinde de metabolism, ceea ce trebuie sa faci este sa-i maresti viteza de ardere sau sa-i sporesti activitatea sa...adica pentru ca metabolismul sa arda toate grasimile el trebuie sa fie in permanenta activitate, pentru asta e nevoie sa ai 4-5 mese pe zi, 3 principale si intre aceste trei mese principale trebuie sa mai ai una secundara, adica sa consumi ceva simbolic (fructe, legume, sucuri, s.a.). In acest fel metabolismul isi mareste activitatea fiindca el ermanent are de lucru big grin La mine asta a functionat, eu am 20 de ani si am numai 60 kg, deja e cam putin. happy

| Bertro a răspuns:

Nu exista doar pastile si sfatu meu ar fi sa nu ei...si nu trebuie sa faci o dieta stricta...sa mananci des si putin!

| Bertro a răspuns:

Nu exista doar pastile si sfatu meu ar fi sa nu ei...si nu trebuie sa faci o dieta stricta...sa mananci des si putin!