| CristiannaMJ a întrebat:

Cum pot sa sterg de tot (sa nu mai apara niciodata pe facebook) o poza?
scuze categoria!

Răspuns Câştigător
| NoName_6210 a răspuns:

Pai, te duci pe poza aia si iti apare in partea stanga sub poza :"eticheteaza aceasta fotografie; distribuie; descarca; adauga ca fotografie de profil; sterge aceasta fotografie" alegi : "sterge aceasta fotografie" apoi te intreaba: "Esti sigur ca vrei sa stergi aceasta fotografie?" si sunt 2 optziuni: CONFIRMA si ANULEAZA iar, u dai pe confirma si gata happy ^^
sper ca te-am ajutat ^^ pup :*

2 răspunsuri:
| Ded a răspuns:

Dai la Sterge aceasta fotografie si gata thinking

| Silviu_1540 a răspuns:

Dai clik pe poza respectiva, selectezi din lista din coltul de jos din partea stanga (langa comentari), delete this photos...sau...stergere poza!***succes