| AnnaElena a întrebat:

Cum pot sa sterg o persoana pe fb? Fundita love struck! Scz categorie. Si inca ceva, va rog dati-mi niste siteuri in romana de orice fel. Celui mai complet raspuns cu multe site-uri si cu raspuns pentru fb, ii dau fundita si voturi! Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| BuBuulicious a răspuns:

Te duci pe profilul persoanei si acum mai nou iti apare in dreptul numelui la dreapta ''Prieten'' apesi acolo si dai ''Eliminare prieten'' happy.
Funda puppy dog eyes?

1 răspuns:
| AnnaElena explică:

BuBuulicios,iti dau funda, daca imi si zici niste site-uri in romana de orice fel happy!