| Lidia02 a întrebat:

Cum pot sa sterg un cont de facebook pentru. totdeauna

Răspuns Câştigător
| Roxy_Roxana_1996_hxh7 a răspuns:

Foloseste pasii astia : prima data dai la setari apoi la ramura protectie si jos o sa vezi ca iti scrie vrei sa iti dezactivezi contul si tu dai pe el apoi poti sa scrii ce motiv vrei si o sa ti se stearga fundita te rog happy

5 răspunsuri:
| intelegatoarea a răspuns:

Te duci la rotita de sus din colt dai la setarile contului securitate si cu albastru scrie Dezactivează-ţi contul.

| kteichd a răspuns:

Merge sa il dezactivezi In setari

| maximrobertalin a răspuns:

Urmezi pasii lui roxy care se indragosteste de orice baiat si nu de unu singur funda

| Lily8 a răspuns:

Nu cred ca merge. Oricum poti vorbi cu cei de la facebook sa le spui ca vrei asta.Anunta ma si pe mine daca ai reusit.

| Satanique a răspuns:

Pentru totdeauna nu poti. Va ramane pe undeva la serviciile secrete si te vor santaja in noaptea nuntii cu arhive compromitatoare. Serios, definitiv nu poti sterge contul...