| ζøvع a întrebat:

Cum pot sa sterg un prieten de pe facebook? dati detalii explicite, fiecare miscare pe care trebuie sa o fac... mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Amelie_7572 a răspuns:

Undeva in dreapta sus scrie ``Contul meu``. Apesi acolo si dai ``Editeaza prieteni``.Si iti vor aparea toti prietenii si un ``x``. Apesi pe acel ``x``.

4 răspunsuri:
| MissL a răspuns:

Intrii pe pagina lui de facebook, si undeva in josul paginii in stanga, sub coloana lui de prieteni ai "suggest firend ", "unfirend", "share profile" si "block this person" si tu dai la "unfirend" :*

| BlackVeil a răspuns:

Intri la profilul tau,sub poza ta iti apare mai jos "Prieteni" si dai "afiseaza-i pe toti",dai click pe prietenul care vrei sa-l stergi, intri pe profilul acelui prieten, iar in josul paginii scrie "Scoate din lista de prieteni"-click acolo si gata!

| Kuzco a răspuns:

Te duci sus la '' account '' -> '' Edit friends '' si dupa ii stergi thinking dai pe '' x ''-ul din dreptul respectivul prieten thinking
Nu e mare branza straight face

| Pink_1176 a răspuns:

Intri pe profilul persoanei pe care vrei sa o stergi si dai in jos. Pe parte stanga, sub prieteni trebuie sa gasesti scris Unfriend. Dai pe el si dupa Yes sau Okay.