| anonim_4396 a întrebat:

Cum sterg un prieten enervant de pe facebook? Multumesc anticipat! :*

Răspuns Câştigător
| AlexMrs a răspuns:

Intri pe pagina lui si sus in dreapta unfriend

5 răspunsuri:
| MaNDwN a răspuns:

Deci facebook - > setari confidentiale - > persoane si aplicati blocate - > Manage Blocking

| MaNDwN a răspuns:

Acinorev a spus ´enervant ´deci cel mai bine e sa il blochezi, cum tiam spus. deoarece nu vei mai avea probleme cu el ever!

| shanela a răspuns:

Te duci pe profilul prietenului...shi vezi ca acolo in dreapta scrie 'prieteni' dai click si iti apare o lista micuta.si jos scrie sterge din lista de prieteni...dai acolo si gatawinking

| ndjfmkf a răspuns:

Deci te duci pe profilul respectivului dupa scrie sus prieteni dai acolo si scrie chiar ultimu sterge din lista de prieteni

| NedelcuIonutt a răspuns:

Intri pe profilul respectivului/respectivei si in dreapta scrie prieteni dai click si exista optiunea : ''Sterge din lista de prieteni"! Sper ca te-am ajutat