| georgiana952 a întrebat:

Cum pot sa sterg un prieten de pe facebook? Nu imi apare un x in dreptul persoanei respective cand dau la friends-see all la profilul meuthinking

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Te duci pe profilul persoanei si acolo in stanga sub "likes" ai "remove from friends".

2 răspunsuri:
| simona_6231 a răspuns:

Intri la contul meu sus in dreapta, apoi dai editare prieteni, iti apare lista cu prieteni dai X si gatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau te duci la profilul persoanei respective si jos scrie "scoate aceasta persoana din lista ta de prieteni ) si dai acolo si pe urma gata nu il mai ai laughing