| asdfcffcvgvv123 a întrebat:

Cum pot sa trec poze din calculator in telefon prin cablu de date?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarkGirl92 a răspuns:

Selectezi pozele pe care vrei sa le transferi, dai click dreapta-send to

| ștefiiiiiiiiiiii a răspuns:

Buna! Deci. cand conectezi cablul de date in pc. iti apare pe monitor laughing un fel de folder al telefonului unde ai tot ce ai in telefon. tu ai zis ca vrei sa pui ceva de pe calculator in telefon ..atunci documentul pe care vrei sa il pui in telefon in iei pur si simplu si il pui in folderul din tel. daca este o poza o iei si o pui pur si simplu acolo daca este un mesaj sau ceva scris la pc. atunci ii dai copy paste si gata! Sper ca ti-am fost de folos, funda? smug