| Vreoproblema a întrebat:

Cum pot sa trimit mesaje pe Vodafone de pe cartela mea(nu sunt pe abonament) altcuiva? Am vazut ca se poate sa trimit 20 de mesaje dar pot face asta o singura data pe luna sau cum? sau daca se poate si altfel, cum?

1 răspuns:
| GeorgiaaRose a răspuns:

Se poate face o singură dată pe săptămână unei persoane care NU este pe abonament.
Simplu.
Suni la *100# şi urmezi paşii ăştia :
O să îţi apară mai multe numere cu 1.Promoţie, 2.Credit în avans şi aşa mai departe. Tu scrii 7 şi trimiţi mesajul. Apoi apare Cadouri pentru tine şi prieteni sau înapoi. Apeşi 1, apoi 1 - Oferă cadou prietenilor, apoi tot 1 - Sms-uri şi de aici de descuri. Introduci numărul persoanei şi trimiţi.