| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot scapa de acnee si de punctele negre? Am auzit ca e buna crema de alge, nu ma pricep as abine. Exista asa ceva in farmacii?

4 răspunsuri:
| rodik a răspuns:

Sunt pastile Acneon. Un produs natural care are efect in 99% din cazuri, eu il recomand.Nu am luat eu, dar celor carora l-am recomandat au fost foarte multumiti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zineryt, te dai seara si dimineata dupa ce te speli bine bine pe fatawinking.

| staysmart a răspuns:

Uita-te pe www.acnee.info o sa gasesti o multime de tratamente naturale si cosmetice. Si daca ai o acnee grava, consulta un dermatolog.

| larisag a răspuns:

Buna,
iti recomand un produs 100%natural, cu rezultate foarte bune, Acidofilus Activ se numeste, este benefic intr-o gama larga de afectiuni, printre care se numara si acneea, iar rezultatele sunt din cele mai bune! Mai multe informatii poti citi pe site-ul http://www.tratamente-boli.com/......tobacilus-
activ.html
Sanatate multa!